KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916232
nr 1291 6232
Johan Arvall
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Fågel, Signerad. Olja på duk, 58x89
Johan Arvall, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:06:10
24/11 15:57:05